ID: 51173
Online veiling van o.a: Boxen sets (22162)
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
BVA Auctions organiseert
22 t/m 26 juni 2016
Online veiling van, o.a.: Lichteffecten, flight cases, PA boxen,karaokesets, DJ sets, lasers, decoratie, muziekinstrumenten, Led par spots,discolampen, actieve boxen, subwoofers, rookmachines, sneeuwmachines, Flamemasters, confetti shooters, Co2 shooters, hifi boxen, versterkers, mobielegeluid systemen, microfoons, retour pallets.
Bieden kan alleen via deveiling. Kijk voor meer informatie op: